Amikor elindult a Good Wife negyedik szezonja, már írtunk arról, hogy nemcsak a sorozatban, de a színészek közül is Alan Cumming az egyik legszórakoztatóbb figura. A skót színész az epizódokban azóta is mosolyt csal az arcunkra, ráadásul annak is örülünk, hogy a napokban másik komédiája, a Lisa Kudrow nevével fémjelzett Web Therapy is megkapta a harmadik évados berendelést.
A csókpárti Vulture elképzelte, hogy mi lenne, ha a néző döntene arról, mely szereplők és mikor csókolozzanak. A sajátos diagramokon ábrázolt csókok közül még egy sem történt meg a sorozatokban, de míg a Good Wife-ban Alicia és Kalinda között, az őket megviselő frusztráció és az elfogyasztott tequila függvényében elképzelt leszbikus csókra valóban kevés az esély, addig például a Homelandban Carrie és a második évadban színre lépő új hírszerző, Quinn között nem érné váratlanul a nézőket a nagy, romantikus jelenet.
Sokáig biztos voltam benne, egy részt sem fogok látni a A férjem védelmében című sorozatból. Már eleve a cím sem ígért túl sok jót (az eredeti The Good Wife sem sokkal kifejezőbb), és a sztori sem volt izgalmas, amiről annyit tudtam, hogy van egy nő, akit megcsal a politikus férje, de ő mégis kiáll mellette, közben pedig elkezd ügyvédkedni. A nő az a Julianna Margulies, akire mindig csak úgy tudtam tekinteni mint Carol Hathaway nővér a Vészhelyzetből, a politikus férj pedig Chris Noth, akit a Szex és New York Mr. Bigjeként legegyszerűbb azonosítani. Előzetesen őt sem találtam a tuti sorozat garanciájának, mert hajlamos agyonnyomni a jeleneteket, és annyira nem kiemelkedően tehetséges, hogy ez ne zavarjon. Később aztán még vele is megbékéltem, keveset is szerepel, a többi karakter sorsa amúgy is sokkal izgalmasabb mint az övé, és ha valamiről igazán szól a sorozat, akkor az egy ügyvédi iroda élete - csak ezután jön a politika és a család.